O nás

 

Online shop Superprint.cz TM patří k české firmě Tecno Plus s.r.o., která se věnuje výrobě ve všech oblastech tisku a to již od roku 1996.

 

Naše tiskárna pro Vás vyrábí reklamní produkty a tiskoviny širokého spektra.

 

Umožňujeme Vám rychlé a pohodlné zadávání objednávek na reklamní materiály prostřednictvím internetu. Kdekoliv a kdykoliv můžete zadat objednávku na libovolně zvolený produkt. Navigace portálu je jednoduchá a systém nákupu intuitivní. V případě potřeby se Vám bude věnovat operátor, který Vám se vším ochotně poradí.

 

Vaše data uchováváme po dobu jednoho roku. To znamená, že při další objednávce již nebudete muset zadávat svá data.

 

Díky vlastním grafikům Vám také navrhneme, upravíme či pouze dotvoříme grafiku pro budoucí tiskovinu. Tiskoviny po té kvalitně vytiskneme na nejmodernějších strojích a následně zkompletujeme. To vše v nejkratším možném čase.

 

Jako moderní on-line tiskárna nabízíme veškeré tiskařské služby včetně velkoformátového tisku a dále také kompletní servis, který je spojován s reklamou.

 

Jsme přímým výrobcem veškerých produktů.

 

Máte-li dotazy týkající se produktů, speciálních formátů a materiálů, služeb, grafických prací nebo chcete-li nás požádat o nezávaznou cenovou nabídku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

 

Kvalitní produkt a spokojený zákazník je naší prioritou.