Na skladě
Cena bez DPH: 99 Kč
Od 120 Kč s DPH
-
+

Vizitky v provedení Standard

patří mezi nejoblíbenější produkt našich zákazníků. Vyznačují se vysokou kvalitou plnobarevného tisku na  vysoce kvalitním bezdřevým natíraném papíře 350 gsm (známé také jako "křída"). 

Vzhledem k velkému množství každodenní výroby a automatizovaného zpracování, si můžeme dovolit nabídnout právě Vám bezkonkurenční cenu vysoce kvalitních vizitek i v nízkém nákladu (již od 100ks).

Budete překvapeni kvalitou za tak nízkou cenu.

Grafické zpracování vizitky není zahrnuto v ceně tisku.

V případě, že zvolíte povrchovou úpravu vizitky, tzv. laminaci, podtrhnete tím nejen vzhled vizitky, ale také její odolnost.

Laminovaná vizitka zvýší celkový dojem dojem Vaší prezentace. Laminace chrání vizitky před poškozením a dodá jim efektně lesklý nebo sametově matný povrch.

Laminování zvyšuje odolnost vizitky vůči nečistotě, vlhku, UV záření, mechanickému namáhání, chrání tisk a zlepšuje celkový dojem kvality produktu.

Jak se laminace provádí a naše doporučení:

Speciální tenká fólie, která je za tepla tlakem nanesena vytištěné vizitky. Folie může být lesklá, nebo matná a je možné ji aplikovat oboustranně nebo jednostranně. Nejčastěji se používá oboustranná lesklá laminace.

Jednostrannou laminaci nedoporučujeme, protože vizitky se pak kvůli většímu pnutí folie mohou začít mírně kroutit a navíc nevypadá dobře, když je jedna strana bez laminace a druhá s ní. Na základě dlouhodobých zkušeností doporučujeme oboustrannou laminaci.

Další variantou, jak upoutat pozornost pomocí vizitky, je zaoblení jejich rohů. Viz kategorie vizitky zaoblené

Ricoh - digitální tisk
Specifikace produktu: Tisková technologie: laserový digitální tisk. Barevnost: CMYK. Max. rozlišení tisku: 4800x1200 DPI. Materiál: bezdřevý natíraný papír o gramáži: 350gr/m2.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Špatný           Dobrý