Na skladě
Cena bez DPH: 696 Kč
Od 842 Kč s DPH
-
+
  • Kód výrobku: Otevírací DL leták (po krátké straně)

Skládaný DL leták po krátké straně 

uvítáte především Vy, kteří chcete zapůsobit podrobnějšími informacemi o Vaší plánované akci, firmě či nabízených službách s širší fotoprezentací, uvedením mapy nebo trasy, jak se k Vám Vaši věrní zákazníci dostanou.

DL leták se skládanou krátkou stranou Vám umožní umístění více textu a nemusíte se bát ani většího písma pro zdůraznění důležitých informací.

Stejně jako DL leták otevírací po dlouhé straně jej lze použít pro různá přáníčka a pozvánky. Skládání po krátké straně při zvolení vhodného grafického podkladu dodá Vašemu letáku originalitu a šmrnc.

Máte v hlavě nápad, jak by měl leták vypadat, co by na něm mělo být, ale nemáte zpracovaný grafický návrh? Nevadí! Za příplatek můžete využít služby našeho grafika, který Vám ochotně a rád pomůže sestavit grafický návrh letáku podle Vašich představ.

Jak vybrat správnou gramáž papíru?

115g/m2 - gramáž vhodná pro tisk letáků, které hodláte umisťovat do poštovních schránek s důrazem na nižší hmotnost a výhodnou cenu

130g/m2 až 150g/m2 - nejčastěji využívaná gramáž pro tisk letáků. Vhodná pro informování o firemních akcích a pro nabídkové listy

170g/m2 až 200g/m2 - vhodná gramáž pro pozvánky, brožury a prestižní firemní prezentace

350g/m2 - kvalitní, silný papír určený především pro pozvánky, novoročenky, poukazy, vizitky a jiné reprezentativní tiskoviny, kde se klade důraz na vyšší odolnost papíru.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Špatný           Dobrý